MACHAJ Sp. z o.o.

 
MACHAJ Sp. z o.o.

O Firmie


      Firma MACHAJ powstała w 1986 r., a jej założycielem była Małgorzata Machaj. Na początku swojej działalności firma świadczyła usługi w zakresie urządzenia i budowy terenów zieleni, rewaloryzacji parków, konserwacji i pielęgnacji zieleni, konserwacji i pielęgnacji drzewostanu, wykonywania nasadzeń trwałych i sezonowych.
Na przełomie lat 1989-90 firma była prowadzona przez Małgorzate i Marka Machaj, a następnie od 1990 samodzielnie przez Marka Machaja.
      W ciągu mijającego czasu firma stopniowo rozszerzała swoją działalność wzbogacając ofertę o wykonawstwo elementów małej architektury oraz elementy budownictwa drogowego.
W 1996 r. firma Machaj zrealizowała pierwszy znaczący kontrakt drogowy - wykonanie dróg i parkingów przy supermarkecie Billa we Wrocławiu. Był to początek współpracy z Generalnymi Wykonawcami obiektów przemysłowych i centrów handlowych. Był to także okres intensywnego rozwoju firmy, której potencjał pozwalał na realizowanie coraz większych zadań, a zasięg działania firmy rozszerzył się na cały kraj. Jako kontynuacja wcześniejszych działalności powstała w 2014r. MACHAJ Sp. z o.o., która przejeła zarządzanie Spółkami powiązanymi Grupy MACHAJ.


Firma w swoim dorobku ma udział w realizacjach projektów dla takich sieci jak BILLA, REAL, PRAKTIKER, M1, MINI MAL, KAUFLAND, TESCO, LEONI, PKN ORLEN, VAT INVEST, ELECTROLUX, COLGATE, CERSANIT III, PCC ROKITA, PARKER HANNIFIN, BASF, RAFLATAC, VOLVO.

Posiadając własną bazę sprzętową-transportową oraz potencjał wykwalifikowanych pracowników oferujemy szeroki zakres wykonywanych robót.

Specjalizujemy się w kompleksowym wykonywaniu infrastruktury komunikacyjnej obiektów budowlanych, szczególnie tych o nawierzchni z betonowej kostki brukowej.

We współpracy z nami gwarantujemy rzetelność i terminowość wykonania zleconych prac.